تعمیر و نگهداری انواع ماشین ها و تجهیزات اداری و فروشگاهی

 

کلینیک تخصصی تعمیر و نگهداری انواع تجهیزات اداری و فروشگاهی

اداری سنتر مفتخر است که با بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه در زمینه تعمیرات و نگهداری تخصصی ماشین های اداری به عنوان نامی معتبر و آشنا در این زمینه در میان همکاران شناخته می شود. به طور یقین از کار افتادن سیستم های فروشگاهی و اداری و اختلال در تجهیزات مرتبط با ارائه خدمات به مشتریان در فروشگاه‌ها و ادارات باعث ایجاد نارضایتی مشتریان و در نهایت تحمیل لطمات مالی خواهد گردید. به همین دلیل ما با استفاده از پرسنل مجرب و با تجربه خدماتمان را  به مشتریان به بهترین کیفیت ، بالاترین سرعت و با ضمانت ارائه می دهیم.

 

خدمات اداری سنتر

خدمات فنی ارائه شده توسط اداری سنتر به شرح ذیل می باشد :

۱- تعمیر و سرویس انواع پرینتر
۲- تعمیر و سرویس انواع دستگاه کپی
۳- تعمیر و سرویس انواع اسکنر
۴- تعمیر و سرویس انواع پلاتر
۵- تعمیر و سرویس انواع فاکس
۶- تعمیر و سرویس انواع ماشین حساب
۷- تعمیر و سرویس انواع تجهیزات فروشگاهی مانند انواع فیش پرینتر ، لیبل پرینتر ، بارکد خوان ، موبایل پرینتر ، کارت پرینتر ، صندوق های فروشگاهی ، پول شمار ، کاغذ خردکن ، تلفن ، ماشین های تایپ و غیره

 

repair

 

باشگاه مشتریان

ما اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه ماست و لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است. شما می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان ما از خدمات ویژه و ارزشمندی بهره ببرید. دو عامل اساسی سبب گردیده است که اداری سنتر “دستگاه های تعمیر شده” توسط تعمیرکاران خود را ضمانت کرده و به مشتری تحویل دهد. این دو عامل عبارتند از:

۱- استفاده از قطعات اصلی ، با کیفیت و با گارانتی
۲- استفاده از  نیروی انسانی متخصص، ماهر و با تجربه

در نظر سنجی انجام شده از مشتریانی که از خدمات ما استفاده می کنند، مشخص گردیده است که سازمان ها، فروشگاه ها و افرادی که تعمیرات دستگاه های خود را به اداری سنتر می سپارند اغلب به توصیه مشتریانی عمل کرده اند که حداقل یک بار تجربه استفاده از خدمات ما را داشته اند و این موضوع برای ما باعث افتخار است. ما  تلاش داریم  توان تعمیراتی مجموعه خود را بر روی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ آنها متمرکز نماید.

 

repair

 

اداری سنتر آماده عقد قرار داد با کلیه سازمان ها ، ارگان ها ، اداره ها و فروشگاه ها جهت انواع سرویس و تعمیر ماشین های اداری و فروشگاهی می باشد.

 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

۸۸۸۳۵۹۹۰ – ۰۲۱

۸۸۸۳۶۳۲۹ – ۰۲۱