تضمین اصالت کالا و گارانتی اصلی

 

اداری سنتر ؛ فقط کالای اصلی

اداری سنتر اصالت همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می‌کند . از آنجا که اداری سنتر برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت ، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند ، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آن صورت نگرفته و از مجاری قانونی وارد کشور شده است ، را از اداری سنتر خریداری می‌کنند.
شرکت‌هایی که دارای شرایط لازم برای واردات رسمی نیستند و یا مجوز نمایندگی رسمی ندارند امکان واردات کالا را ندارند و فعالیت آنها غیرقانونی محسوب می‌شود . ذکر این نکته در اینجا لازم است که کشور سازنده روی اصالت کالا تاثیری ندارد و این برند معتبر است که کیفیت کالا را تعیین می‏‌کند ، برای نمونه در حال حاضر بسیاری از کالاهای موجود در اداری سنتر و سایر کشورها ساخت چین هستند و تنها به دلیل خط تولید ارزان‏‌تر است که در این کشور تولید شده‌اند.

 

اداری سنتر ؛ فقط گارانتی اصلی

تمامی محصولات ارائه شده در وب اداری سنتر کالا توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند. لازم به ذکر است کلیه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت ، در صورتی که با هرگونه ایراد و اشکال مواجه شوند ، بررسی مساله در حوزه صلاحیت شرکت گارانتی کننده مربوط است و اداری سنتر هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات مزبور نخواهد داشت (به غیر از کالاهایی که با گارانتی اداری سنتر عرضه می گردد مانند کالاهای استوک) ، از این رو اداری سنتر اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می‌کند.