روش های ارسال

سرعت خرید را لمس کنید

در روزهای عادی ، سفارش‌ طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه ، بر حسب روش و محل دریافت سفارش ، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد.

اداری سنتر با شرایط ارسال سریع‌ و پرداخت در محل ، لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم کرده است. در حال حاضر طرح تحویل اکسپرس درتهران فعال شده است و به زودی شهرهای دیگر نیز تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

 

زمان ارسال :

امکان تحویل سفارش‌هایی که تا ساعت ۱۴ روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند در شهر تهران حداکثر ۲ روز کاری و در سایر شهرها حداکثر ۵ روز کاری می باشد. سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۴ و یا روزهای پنج‌شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهند شد.

شایان به ذکر می باشد که ارسال سفارش های بالای سیصد هزار تومان در شهر تهران و پانصد هزار تومان در سایر شهرها در صورت فعال بودن گزینه “ارسال رایگان” در فرآیند خرید آن کالای خاص، رایگان می باشد.

 

روش های ارسال :

۱- تحویل اکسپرس :تحویل اکسپرس مخصوص شهر تهران می باشد ، اگر ثبت سفارش تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر باشد کالای ارسالی حداکثر ۴ ساعت بعد به مشتری تحویل داده می شود که هزینه ارسال ۳۵ هزار تومان محاسبه خواهد گردید. در صورتی که ثبت سفارش بعد از ساعت ۱۲ انجام شود تحویل کالا فردای آن روز و تا قبل از ساعت ۱۲ صورت میپذیرد.

نکته : این سرویس در صورتی امکان پذیر است که کالای مورد نظر حجم و وزن زیادی نداشته باشد (مانند دستگاه کپی) زیرا حمل و جابجایی این گونه کالاها مستلزم به کارگیری وسیله نقلیه خاص بوده و شرایط حمل آن متفاوت می باشد.

۲- پیک شهری :این سرویس برای شهر تهران می باشد و هزینه ی آن در صورتی که کالای مورد نظر از لحاظ وزن و اندازه سایز بزرگی نداشته باشد (مانند دستگاه کپی) و برای حمل نیاز به وسیله سواری خاصی مانند وانت بار نداشته باشد ۲۵ هزار تومان می باشد.

۳- سرویس تیپاکس : این سرویس برای کلیه ی شهرها (به جز شهر تهران) می باشد و هزینه آن با توجه به وزن کالا و مقصد مشخص و در محل بعد از تحویل کالا از شما دریافت می شود.

۴- پست پیشتاز : این سرویس برای کلیه ی شهرها (به جز شهر تهران) می باشد و بصورت هوایی توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود و هزینه آن با توجه به وزن کالا و مقصد مشخص و در محل بعد از تحویل کالا از شما دریافت می شود.

۵- پست سفارشی :این سرویس برای کلیه ی شهرها (به جز شهر تهران) می باشد و بصورت زمینی توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود و هزینه آن با توجه به وزن کالا و مقصد مشخص و در محل بعد از تحویل کالا از شما دریافت می شود. یادآور می شود هزینه پست سفارشی تقریبا نصف پست پیشتاز می باشد.

۶- باربری : این سرویس برای کلیه ی شهرها (به جز تهران) می باشد که در این روش ارسال کالا به صورت زمینی توسط شرکت های باربری معتبر انجام خواهد شد و هزینه آن با توجه به وزن کالا و مقصد مشخص و در محل بعد از تحویل کالا از شما دریافت می شود. برای کالاهای بسیار حجیم و سنگین مانند دستگاه کپی و خریدهای عمده سرویس باریری توجیه اقتصادی بیشتری دارد و نسبت به روش های دیگر ارسال هزینه کمتری را شامل می شود.

 

نکات :

برای ارسال کالاهای خاص ، سنگین و حجیم (مانند خریدهای عمده و دستگاه کپی)  هزینه و شیوه ی ارسال قبل از ارسال محصول با مشتریان هماهنگ شده  و مبلغ کرایه قبل از ارسال دریافت میگردد.

تحویل رایگان فقط شامل سفارش‌‌‌‌هایی با ارزش بیش از سیصد هزار تومان در تهران و در سایر شهرها پانصد هزار تومان می باشد آن هم در صورت فعال بودن این سرویس.

هزینه ارسال در شهر تهران در صورتی که کالای مورد نظر از لحاظ وزن و اندازه سایز بزرگی نداشته باشد (مانند دستگاه کپی) و برای حمل نیاز به وسیله سواری خاصی مانند وانت بار نداشته باشد ۲۵ هزار تومان می باشد.

هزینه ارسال برای سایرشهرها براساس تعرفه اداره پست ، شرکت تیپاکس و شرکت باربری می باشد.

اگرمبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد و صاحب پروفایل نام شخص دیگری که صاحب پروفایل نام ، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است ، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور ، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود.

برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا ، اکیداً توصیه می‌شود سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی درحضور همکاران تحویل سفارش چک شود و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید ، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:  http://itemtracking.post.ir