عقد قرارداد

 

اداری سنتر مفتخر است با بیش از ۳۰ سال سابقه و تجربه در زمینه ی تجهیز ، خرید ، فروش ، تعمیرات و نگهداری ماشین های اداری نامی آشنا ، معتبر و با سابقه در بین همکاران می باشد و آماده ی عقد قرار با کلیه ی سازمان ها ، ارگان ها و فروشگاه ها می باشد.

شما می توانید با عقد قرار دادی معتبر و لازم الاجرا با اداری سنتر کلیه ی نیازهای شرکت و فروشگاه خود را به طور کامل با بهترین کیفیت ، قیمت و در سریعترین زمان ممکن بر طرف نمایید.

 

باشگاه مشتریان

ما اعتقاد داریم که مشتری بزرگترین سرمایه ماست و لیست مشتریان ما گواه این مطلب است که حضور ما در این صنعت حضوری دراز مدت و بر حسب اعتماد دو طرف بوده است. شما می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان ما از خدمات ویژه و ارزشمندی بهره ببرید. دو عامل اساسی سبب گردیده است که اداری سنتر محصولات و خدمات خود را ضمانت کرده و به مشتری تحویل دهد. این دو عامل عبارتند از:

۱-  ارائه دادن محصولات با کیفیت و با گارانتی معتبر
۲-  استفاده از  نیروی انسانی متخصص ، ماهر و با تجربه در ضمینه خدمات ، تعمیر و نگهداری

در نظر سنجی انجام شده از مشتریانی که از خدمات ما استفاده می کنند، مشخص گردیده است که سازمان ها ، فروشگاه ها و افرادی که تعمیرات دستگاه های خود را به اداری سنتر می سپارند اغلب به توصیه مشتریانی است که حداقل یکبار تجربه استفاده از خدمات ما را داشته اند و این موضوع برای ما باعث افتخار است. ما  تلاش داریم  توان تعمیراتی مجموعه خود را بر روی ارائه خدمات بهتر به مشتریان و حفظ آنها متمرکز نماید.

 

 

لازم به ذکر می باشد که کلیه ی محصولات و خدمات ارائه شده دروب سایت اداری سنتر با گارانتی و ضمانت معتبر می باشد.

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

۸۸۸۳۵۹۹۰ – ۰۲۱

۸۸۸۳۶۳۲۹ – ۰۲۱