شارژ کارتریج

 

شارژ و سرویس تخصصی انواع کارتریج :

شارژ کارتریج  پرینترهای لیزری ، جوهر افشان و دستگاه کپی توسط مجرب ترین تکنسین هایمان انجام می شود. در هنگام شارژ یک کارتریج، بررسی سلامت قطعات کارتریج نیز انجام می شود. قطعاتی همچون درام، بلید، مگنت، چیپست  و غیره که در صورت نیاز تعویض می شوند. اداری سنتر با سال ها تجربه در زمینه ماشین های اداری مطمئناً اعتماد شما را جلب کرده و شما را مشتری خود خواهد کرد.

 

هزینه شارژ کارتریج :

قیمت شارژ کارتریج توسط اداری سنتر بر حسب نوع شارژ و قطعات مورد نیاز آن تعیین می گردد. اگر به قیمت های کالا های داخل وبسایت ما دقت کرده باشید، متوجه رعایت انصاف خواهید شد. قیمت خدمات بر اساس برند، مدل و تونر و قطعات مورد نیاز آن نیز تعیین خواهد شد. شارژ کردن کارتریج فقط شارژ پودر تونر آن نیست چه بسا شما کارتریج خود را شارژ شده تحویل می گیرید ولی متوجه می شوید کیفیت چاپ افت کرده یا کمرنگ شده است، پس در بهترین حالت پیشنهاد ما استعلام قیمت و مشاوره گرفتن از کارشناسان ما است.
شایان ذکر می باشد تونر استفاده شده در شارژ کارتریج و کلیه قطعات کارتریج مانند درام و غیره  که در صورت نیاز باید تعویض گردد همگی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و توسط اداری سنتر ضمانت می شود.

 

جهت مطلع شدن از هزینه شارژ کارتریج با کارشناسان ما تماس حاصل کنید

 

۸۸۸۳۵۹۹۰ – ۰۲۱
۸۸۸۳۶۳۲۹ – ۰۲۱

 

cartridge

 

چرا کارتریج را شارژ می کنند؟

کارتریج یک قطعه جدا شونده در دستگاه های چاپگر یا کپی است که نقش تامین کننده تونر یا جوهر را دارد. همانند خشاب اسلحه که درون آن گلوله قرار دارد و بعد از تمام شدن نیاز به گلوله گذاری دوباره دارد. کارتریج پرینتر هم به همین نحو عمل می کند با این تفاوت که به جای گلوله، پودر تونر برای پرینتر های لیزری و جوهر برای پرینتر های جوهر افشان استفاده می گردد.
برند های تولید کننده پرینتر و دستگاه کپی مانند HP و Canon، دستگاه پرینتر را طوری طراحی می کنند که در آینده وقتی پودر تونر کارتریج آنها به اتمام رسید، شما مجبور به خرید کارتریج جدید شوید و از این راه یک درآمد دیگر دارند. گاهی ممکن است تولید کننده پرینتر دستگاه خود را با ضرر وارد بازار کند ولی از راه فروش قطعات مصرفی آن که اصلی ترین آن کارتریج است، ضرر خود را جبران کند.
دلیل اصلی اینکه شارژ دوباره کارتریج نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان، باب شده و کاربر ترجیح می دهد کارتریج اولیه خود را شارژ کند اینست که هزینه ها به طور چشمگیری پایین می آید. یعنی کارتریجی که به اتمام رسیده است می تواند دوباره مورد استفاده قرار گرفته و هزینه اندکی از شما بگیرد. باید توجه داشت که ممکن است کارتریج نیاز به تعویض قطعات داخلی مانند درام و چیپست داشته باشد که باز هم این قطعات در نهایت خیلی کمتر از هزینه خرید کارتریج جدید، هزینه بر هستند.
دلیل دیگر شارژ یک کارتریج، حفظ محیط زیست است. کارتریج ها از بدنه پلاستیکی و مواد شیمیایی تونر یا جوهر تولید می شوند و وارد شدن این مواد به طبیعت باعث آسیب به آن می شود. پس شارژ یا سرویس و یازیابی یک کارتریج به غیر از حذف هزینه بیشتر، برای طبیعت نیز بهتر است.

 

چه موقع کارتریج را دیگر نمی توان شارژ کرد؟ 

محدودیت خاصی در شارژ دوباره کارتریج های موجود در بازار نیست چرا که مدل ها متفاوتند، قطعات استهلاکی متفاوتند و اینکه تکنسین یا شارژ کننده کارتریج چقدر می تواند مجرب باشد تا به قطعات داخلی آن آسیب نزند. البته کارتریج موقعی در حالت شارژ دوباره قرار می گیرد که بدنه نشکسته باشد. قطعات داخلی کارتریج مانند پین ها و چرخ دنده ها اگر شکسته یا خرد شده باشند، می توان گفت کار کارتریج تمام است و احتمالاً دیگر قابل شارژ نباشد. کارشناسان ما این موارد را در نظر گرفته و به شما اطلاع می دهند.

 

سرویس کارتریج خود را به ما بسپارید!

میزان مشتری مداری ما را می توانید از دوستانی که به ما لطف داشته و همکاری و خرید کرده اند، جویا شوید. هر آنچه در توان ما برای رساندن شما به رضایت نیاز باشد، انجام خواهیم داد. شما می توانید با ما تماس گرفته و راهنمایی ها و استعلام قیمت خود را گرفته و کارتریج را با پست، پیک، تیپاکس و باربری برای ما از هر کجای ایران ارسال نمایید.
کارشناسان ما با شما تماس گرفته و هزینه تمام شده شارژ و سرویس کارتریج یا کارتریج های شما را اعلام می کنند و در صورت رضایت، عمل شارژ و  سرویس توسط تکنسین های مجرب انجام می شود.
شما می توانید حضوراً و یا با هماهنگی قبلی بصورت غیر حضوری، کارتریج خود را برای شارژ ارسال نمایید. ساعات کاری آوند پرینتر در روزهای عادی از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۹:۳۰ بعد از ظهر می باشد، پنج شنبه ها از ۸:۳۰ تا ۱۶:۰۰ و روزهای تعطیل نیز مجموعه تعطیل است.

 

 

اداری سنتر آماده عقد قرار داد با کلیه سازمان ها ، ارگان ها ، اداره ها و فروشگاه ها جهت انواع سرویس و تعمیر ماشین های اداری و فروشگاهی می باشد.

 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

 

۸۸۸۳۵۹۹۰ – ۰۲۱
۸۸۸۳۶۳۲۹ – ۰۲۱